Organizaciona struktura

Predsjednik Pokreta za Promjene:

  • Nebojša Medojević, dipl. ing. elektrotehnike

Zamjenik Predsjednika Pokreta za Promjene:

  • Prof. dr Branko Radulović, univerzitetski profesor

   

Potpredsjednici Pokreta za Promjene:

  • Zoran Marsenić, doktor medicine
  • Doc. dr Branka Bošnjak
  • Koča Pavlović, novinar
  • Mr Veljko Vasiljević, dipl. inženjer građevine

 

Predsjedništvo Pokreta za Promjene:

  • Nebojša Medojević, Predsjednik partije
  • Prof. dr Branko Radulović, Zamjenik Predsjednika partije
  • Zoran Marsenić, Potpredsjednik partije
  • Doc. dr Branka Bošnjak, Potpredsjednica partije
  • Koča Pavlović, Potpredsjednik partije
  • Mr Veljko Vasiljević, Potpredsjednik partije 
  • Ranko Aligrudić, član Predsjedništva
  • Marinko Medojević, član Predsjedništva
  • Nikola Bajčetić, član Predsjedništva
  • Tatjana Perović, Predsjednica Mreže žena

 

Nadzorni odbor Pokreta za Promjene: 

Čel Ismailisufi

Aleksandar Lekić

Arsenije Lalatović

Po automatizmu u GO ulaze: predsjednik partije, potpredsjednici, članovi Predsjedništva, direktor partije, predsjednici Opštinskih odbora i Inicijativnih odbora, predsjednici Nadzornog odbora i Statutarne komisije.

 

Članovi Glavnog Odbora Pokreta za Promjene 

Rb IME I PREZIME GRAD ZANIMANJE/STRUČNA SPREMA
1 Zoran Tajić Bar dip.inž.saobraćaja
2 Ivica Golubić Bar sss
3 Ranko Aligrudić Bar dip.pravnik
4 Aleksandra Vujičić Bar dip.inž.tehnologije
5 Aleksandar Lekić Bar dip.ekonomista
6 Gojko Kojovic        Bijelo Polje dip.maš.imžinjer
8 Goran Drobnjak Bijelo Polje prof.eng jezika i književnost
9 Dejan Đurović Danilovgrad sss
10 Drago Šćepanović Danilovgrad sss
11 Radomir Pavićević Danilovgrad sss
12 Dušanka Džakula Tušup Herceg Novi doktor
13 Petar Keker Kolašin preduzetnik,sss
14 Nenad Cvijović Kotor doktor.spec.stomatolog
15 Petar Vučeljić Kotor  
16 Marinko Medojević Mojkovac dip.maš.imžinjer
17 Radovan Vuković Mojkovac sss
18 Veljko Vasiljević Nikšić građevinski inženjer
19 Vladan Raičević Nikšić dip.elektro inž. I prfesor filoz.
20 Arsenije Lalatović Nikšić novinar,sss
21 Marija Abat Nikšić  
22 Bogić Mićković Nikšić tehničar, sss
24 Momčilo Bajović Nikšić penzioner
25 Miodrag Baltić Nikšić sportski trener,sss
26 Emilija Kovačina Nikšić penzioner
27 Blaga Lopušina Nikšić tehničar,sss
28 Milivoje Stanišić Nikšić profesor
31 Marko Bajović Nikšić student
32 Milenko Šušić Nikšić pravnik
33 Dejan Ivanović Nikšić sportski trener,sss
34 Predrag Stanković Pljevlja doktor internista
35 Jelena Kalović Pljevlja  
36 Darko Gazdić Pljevlja  
37 Nina Krvavac Pljevlja  
38 Božo Medojević Pljevlja menadzer prodaje,sss
39 Aleksandar Kojičić Podgorica menadzer prodaje,sss
40 Anika Mentović Podgorica dip.novinar
41 Čel Ismailisufi Podgorica komercijalista,sss
42 Dražen Medojević Podgorica dip.pravnik
43 Goran Šćepanović Podgorica menadzer,sss
44 Iva Pavlović Podgorica novinar
45 Ivan Knežević Podgorica dip.inženjer elektrotehnike
46 Jelena Bošnjak Podgorica dip.ekonomista
47 Marija Marović Podgorica dip.pravnik
48 Mirela Rajković Podgorica dip.biolog
49 Mladen Jovanović Podgorica tehničar,sss
50 Saša Milačić Podgorica dip.ekonomista
51 Slavica Radusinović Podgorica profesor socijologije
52 Srđa Smatlik Podgorica dip.pravnik
53 Zdravko Vojnović Podgorica dip.organizator
54 Ivana Martić Podgorica dip.pravnik
55 Tatjana Perović Podgorica profesor 
56 Boro Todorović Podgorica dip.pravnik
57 Mladen Ulićević Podgorica pomocni bankar
58 Nikola Bajčetić Podgorica student,sss
59 Dejan Vujisić Podgorica apsolvent ekonomije
60 Branka Bošnjak Podgorica inženjer metalurgije
61 Koča Pavlović Podgorica novinar,sss
62 Nebojša Medojević Podgorica dipl. inženjer elektrotehnike
63 Branko Radulović Podgorica dipl. inženjer metalurgije
64 Milan Rolović Ulcinj doktor
66 Zoran Marsenić Berane doktor kardiologije
67 Jovanka Bogavac Berane dip.inženjer rudarstva
68 Marko Lalević Berane dip.ekonomista